Jít k hlavnímu obsahu

Akce

 • Podzimní Láska na provázku

  Láska na provázku jde do další sezóny! Startujeme už v neděli 10. října a venku jsou i všechny ostatní termíny. Kupte si rovnou předplatné!

  Číst dále

Stalo se

 • Svatomartinské hody

  Existuje snad lepší program během sychravého podzimu, než hodování? A ještě ke všemu, když tím hodováním vzdáváme hold všem Martinům?

  11.11. pro Vás chystáme speciální Svatomartinské menu plné lahodných pokrmů. Speciální drinčík included!

  Číst dále
 • Halloween party 🎃

  Halloween je za rohem a 4pokoje si pro vás ve spolupráci s kolegy ze Zase rýže připravily pekelně dobrou zábavu👻. Zastavte se k nám 31. října na párty, která vám nažene husí kůži! Čeká nás speciální cocktailové menu, tématická výzdoba, soutěž o nejlépe vyřezanou dýni a nejoriginálnější kostým. To si nesmíte nechat ujít! 

  Číst dále
 • Rande s Adel

  Láska v Pokojích může zářit i před půlnocí❤️! O tom se přesvědčíme 4.10. ve spodním patře, kde proběhne Rande s Adel. Event s nádechem speed datingu, karaoke, soutěžení a popíjení v jednom, pod taktovkou oblíbené barmanky Adel. Přijďte si užít večer plný zábavy, nových známostí a možná i něčeho víc. 🤫

  Číst dále
 • Taco Tuesday vol. 2

  Pro velký úspěch si tuto mexicko-americkou akci zopakujeme už 19.9. od 8:00 opět u nás v Pokojích. Mexická kuchyně all day long. OLÉ! 

  Číst dále
 • Goodbye Summer Neon Party

  Léto 2023 to má za pár, tak se s ním pojďme rozloučit ve stylu! Bude speciální koktejlové menu, sexy kanápky, welcome drinky, DJ, neony, UV světlo a všechno, co svítí.

  Číst dále
 • Taco Tuesday v Pokojích

  Americkej svátek mexickýho jídla aka Taco Tuesday bude poprvé v Pokojích! Jak název lehce napovídá, bude to v úterý a budou tacos...

  Číst dále