Jít k hlavnímu obsahu

Neon & Glow B-day Party!

14. února 2023

Máme šest! A tak budeme slavit o sto šest. Už tradičně to bude na Valentýna a uděláme si hezkej celej den.

Odstartujeme sladce – pop-upem s Koblihou Brno! Nejlepší smažky ever k nám přivezou speciální valentýnské koblihy inspirované našimi narozeninovými drinky. A vy si budete moct dát koblihu na baru, koblihu pod Láskou nebo vzít koblihu to-go pro lásku. Samozřejmě s párovaným koktejlem to bude chutnat nejlíp. Těšte se taky na speciální láskyplné dobroty z kuchyně. A kdybyste potřebovali zachránit Valentýna, zastavte se pro last minute tekuté dárky.

Na noc se Pokoje převlíknou do neon & glow módu. Bude to tu zářit, svítit a třpytit se – a vy taky! Poprvé zažijete Cimry celé pod UV světlem a uvidíte je neonovější než kdy dřív. Konečně taky pořádně pokřtíme náš růžový 4pokojový Gin After Midnight stvořený v brněnské palírně Little Urban Distillery, a to přímo s ginovým velmistrem Robertem Urbánkem. Zveme vás na přípitkového panáka!

 

Dress code
Glooow! Chceme vás vidět svítit a zářit. Můžete jít do bílé a udělat ze sebe UV světlušku, sladit do červené s našimi láskyplnými neony v Pokojích nebo nahodit komplet neonový outfit. Hlavně ať z toho přechází zrak 🍭

 

Line-up
8:00 – do vyprodání | Kobliha Brno pop-up
8:00 – 15:00 | speciální menu, koktejly, láskyplné dárky
15:00 – 17:00 | promiň lásko, musíme si dát pauzu
17:00 – ? | B-day party
21:00 | křest Ginu After Midnight s Bobem Urbánkem a přípitek