Jít k hlavnímu obsahu

Rande s Adel

4. října 2023

Konečně seznamka, jak má být🩷!
Kdo chodí do Pokojů déle, určitě zná naši Adel, která to s námi už nějaký ten pátek táhne. Sympatická a prostořeká slečna, která má úžasný dar spojovat lidi, tvořit unikátní atmosféru a ještě k tomu umíchat super drinky🍸. A kde jinde tyto její přednosti využít než ve 4pokojích? Baru, který přímo vybízí k tomu, aby se v něm uskutečnila akce, ve které se mísí nádech speed datingu, seznamky, karaoke, soutěží a popíjení v jednom!💃🕺

Zapište si do svých kalendářů datum 4.10., protože právě v tento den se od 18:00 začneme scházet ve spodním patře Pokojů, kde se celá akce uskuteční. Doražte včas, jelikož mezi 18-19 hodinou budeme podávat welcome drink a následně startujeme zábavný program. 

PS: Pokud se stydíte, nevadí! Celá akce je zahalena rouškou anonymity a každý z účastníků bude očíslován. To co na akci toužíte najít pak demonstrujete bervnými neonovými náramky, které u vstupu dostanete. Červený náramek symbolizuje hledání přátelství, růžový pak touhu po lásce. Pokud jste na akci přišli ze zvědavosti, dostanete žlutý náramek. Zájem o flirtování signalizuje modrý náramek a zelený značí otevřenost k sexuálnímu dobrodružství. Pokud si nejste jisti, co od večera očekáváte, bílý náramek bude ten, který bude zdobit vaši ruku.

Takže ať už hledáte cokoli, na Rande s Adel máte šanci to najít😉.

Těšíme se na Vás! 
Vstup: ZDARMA