Jít k hlavnímu obsahu

Nija's Poké pop up

25. února 2022

S dalším pop upem se tak trochu vydáme na Havaj a tak trochu zůstaneme v našem milovaným 60200 hoodu. Pozvání do naší kuchyňky totiž přijala Nija, jejíž NIJA'S POKE' BAR si určitě vybaví všichni milovníci havajských misek plných štěstí. A jelikož jsme její bar měli doslova za rohem a už se nám po něm stýská, otevřeme vám na jeden večer takovej 4POKÉ BAR.

Poké...

...havajská miska rýže zaskládaná hromadou pestrobarevných dobrot. Rozložené sushi. Jídlo, u kterého nevíte, do čeho se pustit dřív. V poslední době si pěkně zasurfovalo na vlně slávy a všude je ho plno. Ale jestli bychom za nějaké poké v Brně dali ruku do rýžovaru, tak je to to, které dělá Nija! Fresh bowly v nejvyšší možné kvalitě s ingrediencemi, o kterých se nám zdávají sny vlhké jak wakame řasa. Ehm... No zkrátka – the best pokéčko in town!


MENU

  • Předkrm: Edamame s maldonskou solí a sezamovým olejem
  • Hlavní chod: Poké bowl – Tuna / Salmon / Veggie dle výběru
  • Dezert: Spicy Golden Milk (kokosové mléko - banán - mrkvový fresh - čerstvá kurkuma - zázvor - hřebíček - kardamom - skořice)
  • Cena menu: Tuna/Salmon 490 Kč, Veggie 380 Kč

Na výběr máte ze tří poké:

1) Tuna Poké Mango & Jalapeño
Sushi rýže - tuňák - ponzu omáčka - mango - jalapeños - jarní cibulka - nakládaný zázvor - maracuja - mango mayo - smažená cibulka - sezam - koriandr

2) Togarashi Salmon Poké
Sushi rýže - salmon - avokádo - wakame - edamame - granátové jablko - togarashi mayo - smažená cibulka - sezam - koriandr 

3) Veggie Poké Miso Tofu & Egg
Sushi rýže - miso tofu - farmářské vejce - wakame - avokádo - edamame - okurek - kešu - koriandr


REZERVACE

Startujeme v 16:00 a jedeme do 20:00 nebo do vyprodání. Počet porcí je omezený, proto si tu svoji rychle zarezervujte! A nezapomeňte do poznámky přidat info, jestli jdete do tuňáka, lososa nebo vege.